Image

O nas

Nasza misja
Hotel Góralski Wellness & SPA wraz z programem Uzdrowisko Szaflary jest organizatorem turnusów wypoczynkowych, odchudzających, sanatoryjnych oraz rehabilitacyjnych w pełnym zakresie świadczenia usług z prezentowanej oferty. Naszą działalność w zakresie usług dla zdrowia świadczymy od Kwietnia 2016 r liczymy, że nasz komfortowy obiekt Hotel Góralski i najnowsze urządzenia Welleness jak również  medyczne   spełnią Państwa wszystkie i całkowite oczekiwania. Nasze opinie na google w punktacji 4.5 na 5 oraz Booking w punktacji 8.8 na 10 z pewnością świadczą o naszym oddanym służeniu dla klientów co sprawia nam wiele radości.
 
Ważne: Turnusy w programie Uzdrowisko Szaflary odbywają się w naszym Hotelu Góralskim Wellness& SPA. Na teremy Szaflary naszych gości dowozimy busem oraz wydajemy karnety. Goście mogą również sami dojechać na termy w własnym zakresie i czasie pobytu.
 
Menedżer Hotel Góralski Daniel Ostrowski
Hotel Góralski Wellness & SPA jest obiektem wybudowanym w 2015r jest wykonany w standardzie kategoryzacji 3 gwiazdek, a pokoje w kategoryzacji 4 gwiazdek. Wyjątkowy styl budynku oraz wykończenia wnętrz zostały nagrodzone pierwszym miejscem w konkursie biur turystycznych Travel Beskid jako najbardziej góralski obiekt hotelowy w górach. W obiekcie prowadzone są turnusy w programie Uzdrowisko Szaflary w którym to programie oferujemy aż 14 różnych pakietów dla relaksu zdrowia oraz rehabilitacji. W naszym obiekcję znajduje się duży basen, nowoczesne jacuzzi z funkcją hydroterapii, centrum kąpieli w borowinowych i kąpiele w wodach siarczkowych, a także gabinet laseroterapii, masażu, grota solna, oraz wiele innych zabiegów , które są w naszej ofercie jak również w pakietach prezentowanych na stronie www.uzdrowisko.szaflary.com.pl 
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą i do rezerwacji wypoczynku. 

Hotel Góralski Wellness & SPA posiada powierzchnie użytkową 3050m2 w którym znajdują się 42 komfortowe pokoje 2,3,4 osobowe które dają 120 miejsc noclegowych. Hotel posiada 42 miejsca parkingowe przed hotelem oraz powierzchnię wypoczynkowa działki 8000m2.

Najczęściej zadawane pytania.
Czy akceptujemy pieski ?.  Tak akceptujemy do 15kg.
Czy parking i tv jest płatne? Są bezpłatne
Czy można zabrać dziecko na turnus uzdrowiskowy.? Tak od 5 do 15 lat opłata -40% ceny

Komunikat: Dojazd do nas jest jednym z najlepszych w Polsce gdyż do Poronina są bezpośrednie połączenia z Gdyni, Warszawy, Łodzi, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Katowic. Odbieramy gości naszym busem i bezpłatnie z PKP i PKS Poronin w dowolnych godzinach według ustaleń. Dla gości z własnym pojazdem zapewniamy duży bezpłatny parking przed hotelem.

 

Terminy: Nasze turnusy odbywają się od 1 marca do 15 grudnia w każdym roku kalendarzowym, a każdy turnus 6, 8 lub 14 dniowy zaczyna się zawsze w Niedzielę. Jest możliwość skrócenia lub wydłużenia każdego turnusu. Zapraszamy do kontaktu.

 

© 2019 http://hotel-goralski.pl - All Rights Reserved.